نمایندگی خودپرداز

شرکت ایلیامهر واردکننده مستقیم خودپرداز های وینکور، NCR و … به عنوان کارگزار رسمی بانک اقدام به اعطای نمایندگی فروش دستگاه خودپرداز کرده است. با دریافت نمایندگی خودپرداز می‌توانید کارآفرین شوید. از آنجایی که به هر خودپرداز بابت کارکرد و میزان برداشت وجه آن کارمزدی تعلق می گیرد، استقبال مردم برای خرید دستگاه خودپرداز روز به روز درحال افزایش است. نمایندگی فروش خودپرداز یکی از بهترین راه های کسب درآمد می باشد.

جهت اخذ نمایندگی خودپرداز، شرایط ذکر شده تا انتهای صفحه را مطالعه و فرم درخواست را پر کنید.

پشتیبانی سه ماهه از قطعات

بالاترین کیفیت موجود

اعطای سوییچ رایگان

همراه با دوره آموزشی

قیمت مناسب

دریافت نمایندگی خودپرداز

مسئولیت شما به عنوان نماینده فروش دستگاه خودپرداز، جذب و اقناع پذیرندگان جهت خرید خودپرداز می باشد. با دریافت نمایندگی خودپرداز ضمن درآمد از فروش هر دستگاه، می‌توانید در سود تراکنش نیز سهیم شوید. اخذ نمایندگی خودپرداز راهکاری نو جهت توسعه روش های درآمدی است. تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی، فروشگاه ها، اداره ها، سازمان های دولتی و خصوصی، شرکت ها و … نیاز به خرید دستگاه خودپرداز دارند. یک نماینده فروش بسته به توانایی خود در بازاریابی می تواند ماهانه حداقل 12 میلیون از فروش دستگاه خودپرداز کسب کند.

مزایای دریافت نمایندگی خودپرداز

عدم نیاز به سرمایه اولیه

پشتیبانی صفر تا صد توسط شرکت

دوره آموزشی تسهیل فروش

نحوه کسب درآمد از دستگاه خودپرداز به این صورت است که به ازای کارکرد و میزان برداشت وجه نقد از دستگاه، کارمزدی یه صاحب دستگاه خودپرداز نیز تعلق میگیرد.با توجه به افزایش نیاز جامعه به نقل و انتقالات بانکی و تراکنش های الکترونیکی، بسیاری از مردم به دنبال خرید خودپرداز برای محل کار یا فروشگاه خود هستند. با اخذ نمایندگی خودپرداز از شرکت ایلیامهر و فروش حداقل 5دستگاه در ماه می‌توانید همگام با پیشرفت تکنولوژی درآمد خود را افزایش دهید.

میزان درآمد نماینده فروش خودپرداز

درآمد ماهیانه نمایندگی خودپرداز
  • فروش 2 دستگاه = 50,000,000 ریال
  • فروش 4 دستگاه = 100,000,000 ریال
  • فروش 6 دستگاه = 150,000,000 ریال

لازم است بدانید اخذ نمایندگی دستگاه عابر بانک نیاز به سرمایه اولیه ندارد و باکمی مهارت در بازاریابی و فروش، میتوانید جای پای خود را در این بازار  محکم کنید. کافیست برای ثبت درخواست نمایندگی دستگاه عابر بانک فرم زیر را تکمیل کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

در تماس باشید

فرم درخواست نمایندگی عابربانک

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  1. طی 2 سالی که نمایندگی خودپرداز گرفتم از شرکت ایلیا مهر با پشتیبانی خوبی که شرکت داشت توانستم درآمد خوبی داشته باشم ممنون ازتون

با خشم عادلانه نکوهش کنید و از مردان فریب خورده متنفر باشید و تضعیف شده توسط جذابیت لحظه لذت چنان کور میل که آنها نمی توانند درد و مشکل را پیش بینی کنند.
ارتباط از طریق واتساپ مسنجر اینستاگرام تلگرام اسکایپ مکالمه تلفنی پیامک ایمیل
×
واتساپ
تلگرام
مکالمه تلفنی
باز کردن بستن
تماس با پشتیبانی